Gradonačelnik Konye  Uğur İbrahim Altay posjetio škole
Gradonačelnik Konye  Uğur İbrahim Altay posjetio škole

Gradonačelnik Konye Uğur İbrahim Altay posjetio škole

Maj 08, 2023


Danas su Škole „Maarif“ u Sarajevu posjetili gradonačelnik Konye Uğur İbrahim Altay, načelnik općine Selçuklu iz Konye Ahmet Peykatırmacı i počasni konzul Bosne i Hercegovine u Konyi Ercan Uslu. Gosti su obišli prostorije vrtića, osnovne i srednje škole te su izrazili želju da pomognu u daljoj organizaciji i napretku naših ustanova. Tokom posjete vrtiću gradonačelnik Altay uručio je prigodne poklone našim mališanima, a oni su u znak zahvalnosti otpjevali pjesmicu „Djeca su vojska najjača“.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi