Škole „Maarif“ posjetila je Emine Erdogan, prva dama Republike Turske
Škole „Maarif“ posjetila je Emine Erdogan, prva dama Republike Turske

Škole „Maarif“ posjetila je Emine Erdogan, prva dama Republike Turske


Škole „Maarif“ posjetila je Emine Erdogan, prva dama Republike Turske, u pratnji supruga ministara Republike Turske i Vildane Džaferović, supruge bošnjačkog člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefika Džaferovića. Posjeti je prisustvovao i Birol Akgun, generalni direktor Fondacije „Maarif“.
Gospođa Emine Erdogan posjetila je osnovnu školu i vrtić Fondacije „Maarif“, radionice kodiranja i robotike, kao i izložbu rukotvorina polaznica umjetničkih radionica u realizaciji KOMEK-a (Gradska uprava Konja). Gospođi Erdogan uručen je poklon ispred Fondacije ”Maarif” sa simbolima bosanske kapije koja je uvijek otvorena za prijatelje. Toplinu i vedrinu gospođe Erdogan zabilježile su brojne fotografije sa prisutnima.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi