Škole

Škole "Maarif" u Sarajevu prigodnim programom poželjele dobrodošlicu đacima u novu školsku 2019/20120. godinu

Januar 22, 2020

U utorak, 24. septembra u Kampusu Škola "Maarif" obilježena je nova školska godina. Programu su prisustvovali ambasador Republike Turske u BiH, gospodin Haldun Koç, njegova supruga Pınar Koç, parlamentarac Republike Turske Refik Özen, član Povjereničkog odbora Fondacije "Maarif" dr. Mustafa Göksu i član Upravnog odbora Mustafa Çaltılı. Programu, koji su sa puno ljubavi pripremili naši učenici, prisustvovali su i roditelji. Nakon programa, posjećene su radionice ebrua, pametnih igara, kodiranja i robotike, 3D dizajna te radionica stranih jezika. Nakon programa i obilaska radionica upriličeni su koktel i druženje u prijatnom ambijentu naše škole.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi