Škole „Maarif“ u Sarajevu ugostile su rukovodstvo i savjetnike Prosvjetno-pedagoškog zavoda Kantona Sarajevo.
Škole „Maarif“ u Sarajevu ugostile su rukovodstvo i savjetnike Prosvjetno-pedagoškog zavoda Kantona Sarajevo.

Škole „Maarif“ u Sarajevu ugostile su rukovodstvo i savjetnike Prosvjetno-pedagoškog zavoda Kantona Sarajevo.

Maj 08, 2023


U cilju unapređenja odgojnog-obrazovnog rada u našim školama u skladu sa savremenim pedagoškim trendovima i nastavno-naučnim standardima iskazali smo spremnost za saradnju i uključenost u sve projekte ove ustanove. Gospođa Nihada Čolić, direktorica Prosvjetno-pedagoškog zavoda Kantona Sarajevo, i prisutni savjetnici obišli su naše škole, upoznali se sa dosadašnjim radom te izrazili podršku u daljem radu pri realizaciji nastavnog procesa.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi