Kviz znanja

Kviz znanja "Novogradska sveznalica"

U Centru za kulturu Dobrinja - Vila Hadžihalilovića, u sklopu 23. tradicionalne manifestacije "Novogradski dani 2019." održano je polufinale KVIZ ZNANJA ZA UČENIKE NOVOGRADSKIH ŠKOLA, pod nazivom "Novogradska sveznalica".
Našu školu predstavljale su učenice Nudžejma Gološ, Nadija Duljević i Rima Farraj u pratnji nastavnice bosanskog jezika i književnosti Dženite Baščaušević, i nastavnika historije Arnesa Džide.

Pitanja iz kviza obuhvatala su različite aspekte provjere znanja, pa su se učenici takmičili u poznavanju historije, geografije, sporta, kulture i umjetnosti vezane za Općinu Novi Grad Sarajevo, Grad Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.
U četvrtoj grupi takmičara naše učenice su osvojile drugo mjesto. Čestitamo članicama "Maarif" tima na uspješnom predstavljanju i postignutim rezultatima!

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi