Naši učenici i stručno osoblje uspješno realizovali vježbu: evakuacija iz školskih objekata u slučaju požara i elementarnih nepogoda

Naši učenici i stručno osoblje uspješno realizovali vježbu: evakuacija iz školskih objekata u slučaju požara i elementarnih nepogoda

Januar 27, 2020

U organizaciji sekcije prve pomoći, Službe za obrazovanje općine Novi Grad, Teritorijalne vatrogasne jedinice „Novi Grad“ i uz saglasnost Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo nakon završeng teoretskog dijela edukacije iz oblasti zaštite i spašavanja, u našoj školi je sprovedena i uspješno okončana praktična vježba evakuacije protiv požara i elementarnih nepogoda.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi