Novi projekat

Novi projekat "Maarif aktuelno"

Januar 29, 2020

"Maarif aktuelno" je novi projekat u našim školama koji ima za cilj da se učenici dodatno edukuju direktno razgovarajući sa istaknutim domaćim i inostranim ličnostima iz svijeta politike, privrede, obrazovanja, zdravstva, kulture, sporta i dr.Naš prvi gost i kamen temeljac ove izuzetno korisne edukativne namjere bio je ambasador Republike Turske u BiH gospodin Haldun Koc,. Njegova ekselencija nam je ukazala veliku čast održavši predavanje o Republici Turskoj kao rastućoj svjetskoj sili u polju ekonomije, trgovine i turizma, sa posebnim osvrtom na kulturalnu i tradicijsku povezanost Bosne i Hercegovine i Turske, kao i na uzajamnu i bezuvjetnu podršku, poštovanje i ljubav izmedju dvije zemlje. Predavanje je bilo interaktivno s mnogobrojnim pitanjima za ambasadora na koja je sa zadovoljstvom odgovarao.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi