"Obrazovanje je najmoćnije oružje koje možete upotrijebiti da promijenite svijet"

Januar 17, 2020

U petak, 14. 6. 2019, ispratili smo prvu generaciju maturanata Osnovne škole "Maarif". U našem kampusu održana je posljednja prozivka učenika i svečani ispraćaj koji nikoga nije ostavio ravnodušnim. Prelijepi, sretni i zadovoljni krenuli su na maturalnu proslavu u restoran "Lights", gdje su sa svojim nastavnicima proslavili uspješno završeno poglavlje svoga života.

U novim pobjedama želimo vam mnogo sreće i uspjeha. Ne zaboravite: "Obrazovanjem uljepšavamo svoje ja. Bez srama učimo i pitajmo! Ispitivanje i istraživanje korijeni su znanja, a mišljenje i razmišljanje put do njega."

Prvaci naši, uvijek ćete ostati urezani u naša srca i ponosno ćemo vas se sjećati. Sretan vam bio svaki naredni korak.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi