Posjeta Ambasadi Republike Turske

Posjeta Ambasadi Republike Turske

Januar 17, 2020

U ponedjeljak, 17. aprila 2019. godine, bili smo u posjeti Ambasadi Republike Turske. Tom prilikom imali smo čast razgovarati sa uvaženim Ambasadorom Republike Turske Haldunom Kocom, kao i sa atašeom za obrazovanje, gospodinom Vasijem Eteom. U posjetu su išli i učenici koji su prva generacija maturanata naše škole, Nudžejma Gološ i Jahja Bajrić. Nudžejma je osvojila prvo mjesto na Kantonalnom takmičenju iz turskog jezika, a Jahja Bajrić je kapiten fudbalske pionirske reprezentacije.
Tokom posjete uvaženog Ambasadora upoznali smo sa aktivnostima naše šole u prvoj akademskoj godini. Prateći uspješan rad naše škole ove školske godine, Ambsador je poželio uspješnu realizaciju projekata u budućnosti.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi