POSJETA KONJEVIĆ POLJU I SREBRENICI

POSJETA KONJEVIĆ POLJU I SREBRENICI

Posljednjih dana ramazana posjetili smo školu u Novoj Kasabi u kojoj bošnjačka djeca sa područja Konjević Polja i Srebrenice pohađaju nastavu. Družili smo se sa 23 učenika IX razreda i podijelili radost njihovog uspješnog završetka osnovne škole. Bilo je zadovoljstvo biti s tim mladim čuvarima maternjeg jezika i njihovim roditeljima, upoznati se s njihovom željom i odlučnošću da uz podršku dobronamjernih ljudi osiguraju školski krov za buduće generacije.
U ovoj maloj, ali vrlo značajnoj školi, u toplom i srdačnom ambijentu sreli smo i rukovodstvo Prosvjetno-pedagoškog zavoda i Vijeća roditelja Kantona Sarajeva.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi