Posjeta narodnoj kuhinji

Posjeta narodnoj kuhinji

Učenici naše škole u sklopu projekta „Volonitranje je cool“ posjetili su Narodnu kuhinju Stari Grad.Učenici su vrijedno radili i pomagali kuharicama u kuhinji. Učenici su učestvovali u podjeli obroka korisnicima koji su prinuđeni da primaju besplatne obroke svaki dan. Njihov volonterski rad bio je nagrađen pozitivnim komentarima što uposlenih u kuhinji, kao i slučajnih korisnika.

26.09.2019. naši učenici u pratnji svojih profesora su posjetili 2. Međunarodni sajam halal industrije, „Sarajevo halal fair“, 2019. Radi se o velikom, svjetskom poslovnom događaju koji otvara nove mogućnosti predstavnicima iz svih dijelova lanca halal industrije, uključujući privatne kompanije, javne korporacije, agencije za akreditovanje, vladine zvaničnike i druge predstavnike halal industrije.
Halal tržište jedno je od najdinamičnijih svjetskih tržišta koje iz godine u godinu bilježi značajne trendove rasta i pruža velike potencijale za razvoj.
Naši učenici su imali priliku pogledati proizvode i usluge koje su proizvođači predstavili.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Klikoni për të bërë një pyetje.
Kontaktirajte Nas
Shkolla jote Zgjidhni