Predstavljeno drugo izdanje turskog i književnog časopisa “Emanet”
Predstavljeno drugo izdanje turskog i književnog časopisa “Emanet”

Predstavljeno drugo izdanje turskog i književnog časopisa “Emanet”

Maj 16, 2023

U Maarif Schools of Sarajevo u toku jedne godine, u svakom polugodištu po jedan, izlaze dva broja turskog i književnog časopisa “Emanet”. U predstavništvu Turske fondacije "Maarif" održan je promotivni sastanak za drugo izdanje časopisa. Sastanku su pored učenika prisustvovali i nastavnici turskog jezika i članovi Uprave škole. Na sastanku, na kojem se razgovaralo o procesu izlaska drugog izdanja časopisa, učesnici su imali priliku vidjeti drugo izdanje. Također, prikazan je i video o časopisu.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi