Prijem za učenike koji su ostvarili odličan uspjeh iz svih predmeta na kraju prvog polugodišta

Prijem za učenike koji su ostvarili odličan uspjeh iz svih predmeta na kraju prvog polugodišta

Upriličen je prijem za učenike osnovne i srednje škole "Maarif" koji su na kraju prvog polugodišta ostvarili odličan uspjeh iz svih predmeta.

Najuspješnijim učenicima čestitke su uputili direktori kampusa i škola te predstavnici Fondacije "Maarif" iz Istanbula. Od 25 najuspješnijih učenika se očekuje da i u narednom periodu budu ponos svojih roditelja i naših škola, ali i svijetli primjer drugim učenicima kako se istrajnim radom i trudom dolazi do zavidnih rezultata.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Klikoni për të bërë një pyetje.
Kontaktirajte Nas
Shkolla jote Zgjidhni