Proslavu Dana državnosti krunisali smo svečanom priredbom

Proslavu Dana državnosti krunisali smo svečanom priredbom

Januar 28, 2020

Rođendan naše domovine obilježili smo nizom aktivnosti. Posjete Zemaljskom muzeju u Sarajevu, Kraljevoj Sutjesci i krunidbenom mjestu bosanskih vladara – Milima, inspirirale su učenike da iskažu ljubav prema domovini kroz literarno i likovno takmičenje. U holu naše škole danas je održana prigodna svečanost na kojoj su pored recitala naših đaka-prvaka i prigodne muzičke numere našeg školskog hola, pročitani i najuspješniji radovi literarnog takmičenja.
Najljepši radovi likovnog takmičenja nakon priredbe izloženi su u školskom holu.
Učenicima su dodijeljene diplome i prigodni pokloni.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi