Svečano otvaranje izložbe radova nastalih na edukativno-umjetničkim radionicama
Svečano otvaranje izložbe radova nastalih na edukativno-umjetničkim radionicama

Svečano otvaranje izložbe radova nastalih na edukativno-umjetničkim radionicama

Maj 08, 2023


Svečano otvaranje izložbe radova nastalih na edukativno-umjetničkim radionicama koje su realizovane u Kampusu škola „Maarif“ u Sarajevu, uz podršku grada Konye, Fondacije Maarif i TIKA-e, upriličeno je u nedjelju, 28.7.2019. godine u Balkanskom mevlevijsko-istraživačkom centru u Sarajevu.
Preko dvije stotine polaznica uspješno je završilo edukacije pohađajući umjetničke radionice i kurseve: konfekcijski dizajn, slikanje na svili, drvetu, vodi (ebru), filcanje, reljefna izrada na aluminijskoj foliji i kartonu, filografija i dr.
Otvaranju izložbe prisustvao je gradonačelnik Konye Uğur İbrahim Altay, počasni konzul BiH u Konyi Ercan Uslu, koordinator Fondacije Maarif za Balkan i istočnu Evropu Salih Sağir, koordinator TIKA-e u Bosni i Hercegovini Ömer Faruk Alımcı, načelnik Općine Selçuklu Ahmet Pekyatırmacı, gosp. Özgür Şahin iz Ambasade Republike Turske, kao i drugi zvaničnici. Izložba je otvorena za posjete do 2.8.2018.godine, a tokom izložbe moguće je prijaviti se za novi ciklus edukacija koje počinju s radom od septembra 2019. godine.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi