Svjetski dan jabuke
Svjetski dan jabuke

Svjetski dan jabuke

Maj 08, 2023


Povodom Svjetskog dana jabuka koji se tradicionalno obilježava 20. oktobra, Vijeće učenika i učenici osmog razreda naše škole imali su zadatak pripremiti kolače od jabuka koje smo ubrali u školskom voćnjaku.
Na času likovne kulture učenici su ilustrirali jabuke. Najbolji izraz dočaran je radom učenice Esme Hadžifejzović. Na sekciji tehničke kulture učenici su pravili broševe u obliku jabuka, a eko-sekcija napravila je drvo poruke o važnosti i značaju jabuke. Naposljetku, sve je zabilježila novinarska sekcija radom učenice Nejle Bektić. Sretan nam Dan jabuka.

Hvala mamama, nanama i tetkama – kolači su bili sjajni!

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi