Tvoje je samo ono što daš!

Tvoje je samo ono što daš!

Januar 27, 2020

Međunarodni humanitarni dan svake godine tradicionalno se obilježava 23. novembra. Kako bismo se podsjetili na važnost ulaganja u vlastitu dobrotu, u našim školama pokrenuta je akcija: „Jedno dijete – jedan paketić“. Učenici naše škole s puno ljubavi i mašte pripremili su po jedan paketić za djecu bez roditeljskog starateljstva. Nakon završene školske akcije, posjetili smo Dječiji dom „Bjelave“ i korisnicima podijelili paketiće i proveli ugodno vrijeme družeći se s njima.
S obzirom na to da se bliži 25. novembar, Dan državnosti BiH, u povratku iz Doma učenici su položili cvijeće ispred Spomen-obilježja ubijenoj djeci opkoljenog Sarajeva 1992-1995. i fatihom se sjetili sve nevino stradale djece. Na našoj djeci ostaje svijet i u emanet im ostavljamo našu domovinu. Najbolji način da je čuvaju i brane jeste da budu svjesni da "ruke koje pomažu – mogu promijeniti svijet.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi