Tvoje je samo ono što daš!

Tvoje je samo ono što daš!

Međunarodni humanitarni dan svake godine tradicionalno se obilježava 23. novembra. Kako bismo se podsjetili na važnost ulaganja u vlastitu dobrotu, u našim školama pokrenuta je akcija: „Jedno dijete – jedan paketić“. Učenici naše škole s puno ljubavi i mašte pripremili su po jedan paketić za djecu bez roditeljskog starateljstva. Nakon završene školske akcije, posjetili smo Dječiji dom „Bjelave“ i korisnicima podijelili paketiće i proveli ugodno vrijeme družeći se s njima.
S obzirom na to da se bliži 25. novembar, Dan državnosti BiH, u povratku iz Doma učenici su položili cvijeće ispred Spomen-obilježja ubijenoj djeci opkoljenog Sarajeva 1992-1995. i fatihom se sjetili sve nevino stradale djece. Na našoj djeci ostaje svijet i u emanet im ostavljamo našu domovinu. Najbolji način da je čuvaju i brane jeste da budu svjesni da "ruke koje pomažu – mogu promijeniti svijet.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Klikoni për të bërë një pyetje.
Kontaktirajte Nas
Shkolla jote Zgjidhni