Uspješno Završene Sportske Aktivnosti

Uspješno Završene Sportske Aktivnosti

Januar 17, 2020

13. juna 2019, u organizaciji profesora sporta Semira Kurića realiziran je prvi školski kros Škola „Maarif“. Naši učenici osnovne i srednje škole takmičili su se u utrkama na 50, 100 i 400 m. Sunčano vrijeme i predivni ambijent Centra „Safet Zajko“ doprinijeli su takmičarskoj atmosferi, veselom duhu i pozitivnom raspoloženju učenika, profesora i Uprave škole.
U konkurenciji učenika I-IV razreda osnovne škole u utrci na 50 m najuspješnija je bila Esma Tulić, učenica III razreda. Jahja Bajrić, učenik IX razreda, bio je najuspješniji u grupi V-IX razreda u utrci na 400 m, a Omer Karaga, učenik II razreda, u konkurenciji učenika srednje škole u utrci na 100 m.
Najuspješnijim sportistima dodijeljenje su diplome za trud, zalaganje i postignuti uspjeh.
Najuspješnijim, kao i svim učesnicima, čestitamo na ostvarenim rezultatima i učešću.

Kontaktirajte Nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Za ostala pitanja
Kontaktirajte Nas
Vaša škola Izaberi